Stracił panowanie nad kradzionym samochodem i wjechał przez ścianę do sklepu (wideo)

Nielegalne czynności zazwyczaj wywołują w człowieku podniesienie ciśnienia i mnóstwo nerwów. Dotyczy to oczywiście również złodziei samochodów.

Ucieczka świeżo 'skrojonym’ autem często kończy się kolizją czy nawet wypadkiem. Nie inaczej było w przypadku pokazanym na załączonym nagraniu wideo, które pochodzi z St. Louis w stanie Missouri.

Wleciał Audi S8 w ścianę bo zachciało mu się driftów. “Jak słoń w składzie porcelany” (wideo)

Kamera monitoringu zarejestrowała efektownie wyglądający moment, w którym kierowca skradzionego samochodu stracił nad nim panowanie. Najpewniej przesadził z prędkością.

Nie udało mu się wyhamować przed skrzyżowaniem, auto wpadło w poślizg i tyłem uderzyło w sklepową ścianę wbijając się do środka budynku. Nie mamy niestety informacji, czy ktokolwiek został ranny.

Uderzenie w ścianę
Uderzenie w ścianę

Po tak dramatycznie wyglądającym uderzeniu z pojazdu wybiegło czterech mężczyzn, którzy w panice zaczęli uciekać na wszystkie strony. Podróżującym autem najwidoczniej zatem nic się nie stało.

Pomyliła gaz z hamulcem w aucie elektrycznym. Czołowo zderzyła się ze ścianą (wideo)

Oglądając widok Street View na Mapach Google można zobaczyć miejsce zdarzenia. Właściciel sklepu zdążył już „załatać” uszkodzoną ścianę deskami.