Polak w “Kaszkaju” robił mu na złość tylko dlatego, że ma białoruskie blachy (wideo)

Po zbrojnym i brutalnym ataku Rosjan na Ukrainę wiele osób odczuwa dużą niechęć do wszystkich obywateli kraju zarządzanego przez Putina. Podobnie ma się sprawa względem mieszkańców Białorusi, która pomaga Rosji.

Niestety również na naszych ulicach możemy się spotkać z agresją Polaków w stosunku do obywateli wymienionych wyżej państw. Załączone nagranie wideo pochodzi z Gdańska.

Trzy osoby zginęły w wypadku na A2. Kobiety z dziećmi uciekały przed wojną w Ukrainie

Kierowca Nissana Qashqaia postanowił uprzykrzyć życie mężczyźnie, który poruszał się autem na białoruskich tablicach. Miejsce rejestracji samochodu było jedynym powodem jego agresji.

Zaczęło się od „niewinnego” klaksonu, ale po chwili pojawiły się próby zablokowania drogi. Na kolejnych światłach Polak zdecydował się wyjść z auta i powiedzieć co myśli o Białorusinie.

Kazał mu przerejestrować swój samochód lub po prostu uciekać do Białorusi. Niektórzy nie rozumieją, że posiadanie takich czy innych rejestracji o niczym nie świadczy.

Ukrainiec zdobył rosyjski wóz bojowy. Sąsiedzi patrzyli z dumą jak holuje go traktorem (wideo)

Wielu mieszkańców Rosji również nie chce wojny i protestuje przeciwko niej. Podobnie ma się sprawa z Białorusią, spora część ludności tego kraju nie popiera rządów Łukaszenki.