Nowy Opel Astra już przyciągnął uwagę tunerów. Irmscher pokazał pierwszy pakiet stylistyczny

Opla Astrę nowej generacji można już zamawiać w polskich salonach. Jej ceny zaczynają się od 82 900 złotych za podstawowy wariant ze 110-konnym silnikiem benzynowym i 6-biegową skrzynią manualną.

Minie jeszcze trochę czasu zanim pierwsze egzemplarze pojawią się na drogach. To jednak nie przeszkodziło jednej z firm zaprezentować już pierwszy pakiet stylistyczny.

Opel Astra L Irmscher
Opel Astra L Irmscher

Ile kosztuje nowy Opel Astra L Hatchback (2022)? Ceny hybrydy sięgają ponad 170 000 złotych

Na załączonych zdjęciach zobaczysz Opla Astrę L z dodatkami niemieckiego tunera Irmscher. Składa się on z dokładek przedniego i tylnego zderzaka, nakładek na progi boczne i spojlera na klapie bagażnika.

Aby wszystko wyglądało jeszcze bardziej efektownie, Irmscher proponuje dwukolorowe malowanie nadwozia. Do tego mamy oczywiście nowe felgi w rozmiarze 18 lub 19 cali i obniżone o 30 milimetrów zawieszenie.

Opel Astra L Irmscher
Opel Astra L Irmscher

Opel Astra Sports Tourer (2022) oficjalnie. Bagażnik hybrydowego kombi pomieści 1 574 l

Wewnątrz pojawiły się welurowe dywaniki, aluminiowe nakładki na progi i skórzane obicie foteli dostępne w różnych kolorach. Tuner nie pochwalił się jeszcze cennikiem, ale wszystkie elementy mają być dostępne w jego sklepie już wkrótce.