Nikt nie podjeżdża pod kościół w takim stylu. Dziadek wyciągnął z garażu Ferrari 812 (wideo)

Średnia wieku klientów marki Ferrari wynosi 51 lat. Zdarzają się oczywiście dużo młodsi szczęściarze, którzy bardzo wcześnie się dorobili i stać ich na zakup wymarzonego auta. Są również odchyły od średniej w drugą stronę.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz starszego mężczyznę, który razem ze swoją żoną wracają najprawdopodobniej z pobliskiego kościoła. Nikt się nie spodziewał, że wsiądą do zaparkowanego pod nim Ferrari.

Kierowca Ferrari 812 GTS przeżył zawał przez gościa z elektrycznego Volkswagena ID.3 (wideo)

Na miejscu dla niepełnosprawnych stał granatowy egzemplarz modelu 812 Superfast. Ten potwór skrywa pod maska wolnossący silnik V12 o pojemności 6.5 litra, który generuje 800 koni mechanicznych. Niezła fura na spędzanie emerytury.

Moc w połączeniu z 718 niutonometrami momentu obrotowego, które wędrują na tylną oś, zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w 2,9 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi tutaj ponad 340 km/h. Idealny samochód na wypad do kościoła z żoną.

Rzucił się najmocniejszym F-Type na Ferrari 812 Superfast. Z Jaguara nie było co zbierać (wideo)

Zapewne nie jest to pierwszy tego typu samochód tego starszego mężczyzny. Najprawdopodobniej od wielu lat jest klientem marki Ferrari i pozostanie jej wierny do końca.