Myśli, że życie to wyścig. Swoim BMW „Piątką” szaleje między samochodami na mieście (wideo)

Zdarzają się tacy kierowcy, którzy najchętniej wykupiliby dla swojego samochodu uprzywilejowanie. Zawsze im się gdzieś spieszy, zawsze są gdzieś spóźnieni.

Ich styl jazdy pozostawia wiele do życzenia i jest momentami skrajnie niebezpieczny. Właśnie tak jest w przypadku właściciela BMW Serii 5 G30, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Skrajnie nieodpowiedzialna jazda BMW M4 po mieście. Ponad 230 km/h między autami (wideo)

Gość chyba naoglądał się za dużo filmów z serii „Szybcy i Wściekli” i teraz próbuje powtarzać ich szaleńczą pogoń po mieście. Nieodpowiedzialność osiąga tutaj bardzo wysoki poziom.

Niemiecki sedan skacze przy dużych prędkościach z lewej strony na prawą w poszukiwaniu wolnego pasa ruchu. Przy takiej szybkości kierowca musi wykonywać naprawdę gwałtowne ruchy.

Stwarza tym samym zagrożenie również dla innych osób, które mogą spanikować w momencie gdy „przeleci” przed maską ich samochodu rozpędzone BMW. Bardzo niewiele potrzeba do kraksy.

Skakał po pasach jak z kwiatka na kwiatek. Teraz będzie mógł poskakać tylko na rowerze (wideo)

Kierowca skorzystał z pewności prowadzenia i zdecydowanej większości koni pod maską. Nie jest to wariant M5, ale mógł on mieć do dyspozycji nawet 530 koni mechanicznych, jeśli korzystał z wersji M550i xDrive

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @araba.snepleri10