Kim Kardashian kazała przemalować wszystko. Jej nowy Maybach jest teraz cały szary (wideo)

Najbardziej luksusowe limuzyny są coraz chętniej modyfikowane przez swoich właścicieli. Zaczynają oni doceniać tuning i jego możliwości.

Dzięki takim zabiegom są oni w stanie jeszcze bardziej wyróżnić się z tłumu. Nawet mimo olbrzymich możliwości konfiguracji już w momencie zamawiania auta, tunerzy dają jeszcze szersze pole do popisu.

Totalnie jej odbiło. Kazała okleić cały samochód futrem. Oto pluszowe Lamborghini Urus (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz nowiutkiego Mercedesa-Maybacha Klasy S. Jego właścicielką jest nie kto inny jak Kim Kardashian, amerykańska celebrytka i aktorka.

Zdecydowała się na wariant S580, co oznacza, że pod maską pracuje 4.0 litrowy silnik V8. Generuje on moc 520 koni mechanicznych i moment obrotowy 700 niutonometrów. Sprint do 100 km/h zajmuje tylko 4,8 sekundy.

Mercedes-Maybach Klasy S
Mercedes-Maybach Klasy S

Zaufała ona jednemu z warsztatów z Los Angeles, któremu powierzyła modyfikacje Lamborghini Urusa czy Rolls-Royce’a Ghosta. Teraz przyszła pora na Maybacha.

Kim zażyczyła sobie między innymi przemalowanie całego auta na szary kolor. Trzeba więc było odkręcić prawie wszystkie elementy i wstawić niemiecką limuzynę do komory lakierniczej.

Seryjny Maybach był dla niego za nudny. Teraz robi dużo większe wrażenie na ulicy (wideo)

Oprócz tego zamontowano nowe felgi, obniżono zawieszenie, przyciemniono wszystkie szyby i zamontowano podświetlane emblematy. Kim może być teraz pewna, że nigdzie indziej na świecie nie spotka podobnego Maybacha.