Dał mu zrobić kółko swoim 600-konnym BMW M2 na Nurburgringu. Był przerażony (wideo)

Nie od dzisiaj wiadomo, że jazda na miejscu pasażera przynosi bardzo często dużo mocniejsze wrażenia, niż prowadzenie auta samemu. Szczególnie wtedy, gdy oddajesz do dyspozycji swoje auto jakiemuś innemu kierowcy.

Właściciel BMW M2, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, wybrał się na wycieczkę do Nurburg. Kompaktowe niemieckie auto wydaje się być idealne na przejażdżkę po Północnej Pętli.

Podjarał się, że w końcu otworzyli Nurburgring. Przesadził na zakręcie w swoim BMW M3 (wideo)

3.0 litrowy silnik tego egzemplarza został jednak poddany modyfikacjom. Teraz kierowca pod prawą stopą ma do dyspozycji około 600 koni mechanicznych.

BMW M2
BMW M2

Posiadacz BMW M2 postanowił wybrać się na jedno kółko z jednym z pracowników lokalnej wypożyczalni Apex. Misha zna tor doskonale i miał sprawdzić potencjał auta.

Na załączonym nagraniu momentami widać przerażenie w oczach właściciela siedzącego na miejscu pasażera. Nie spodziewał się chyba tak szybkiego kółka.

Jesienią też można poszaleć na Nurburgringu. On wybrał do tego stare Porsche w manualu (wideo)

Misha był zaskoczony jak dobrze to auto się prowadzi. Przewidywał, że tak duża moc na tylnej osi będzie trudna do opanowania i samochodem nie będzie się dało szybko pojechać.