Ceny paliw im nie straszne. Wypalają benzynę driftując na stacji Chargerami z 6.2 l V8 (wideo)

Atrakcyjna cena paliw na stacji benzynowej może wywołać w kierowcach różne zachowanie. Z utęsknieniem czekamy na moment, w którym koszt zakupu litra benzyny spadnie ponownie poniżej obecnych wartości.

Niektórzy kierowcy nie będą mogli ukryć swojej radości i po prostu będą musieli ją natychmiast po zatankowaniu wyrazić. Niestety nie zawsze w bezpieczny sposób, podobnie jak bohaterowie załączonego nagrania wideo.

Tak się ucieszył, gdy zobaczył niższe ceny paliw, że zaczął driftować na stacji swoim AMG (wideo)

Właściciele dwóch egzemplarzy Dodge Chargera Hellcata zaczęli się popisywać przed kamerą na terenie stacji benzynowej. Skorzystali ze swoich 6.2 litrowych silników V8, które generują 717 koni mechanicznych.

Postanowili spalić gumę i pokręcić się driftując wokół dystrybutorów. Mieli gdzieś zdanie osób znajdujących się w pobliżu. Dla nich ważniejsza była dobra zabawa.

Polacy w panice wykupują paliwo na stacjach. Ten gość chciał zatankować szambo (wideo)

Na szczęście tym razem obyło się bez żadnych przykrych niespodzianek. Obaj kierowcy opanowali swoje maszyny i nie skończyli przygody na którejś ze ścian. Mamy jednak nadzieję, że był to pierwszy i ostatni tego typu wybryk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kenneth Burgos (@392.chase)