Bogacz w Lamborghini Huracanie przyhamował Ukraińca na S8. “Obaj siebie warci” (wideo)

Pojawiające się w sieci nagrania z wideorejestratorów, na których widać nagannie zachowujących się kierowców, wzbudzają oburzenie. Robi się jeszcze bardziej gorąco gdy są to posiadacze drogich aut.

Właśnie mamy do czynienia z kolejną taką sytuacją. Tym razem głównym bohaterem załączonego filmu jest właściciel Lamborghini Huracana Performante.

Gapa z Porsche przypomniała sobie o zjeździe. Kierowca musiał uciekać na pobocze (wideo)

Włoski supersamochód skrywa pod nadwoziem 5.2 litrowy silnik V10. Generuje on moc 640 koni mechanicznych, z których najwidoczniej chciał skorzystać mężczyzna za kierownicą.

Wybrał do tego zatłoczoną drogę publiczną w postaci ekspresówki S8. Wyprzedził on autora nagrania z prawej strony i zaczął poganiać kolejne osoby zajmujące lewy pas.

Lamborghini Huracan Performante
Lamborghini Huracan Performante

Trafił w końcu na busa na ukraińskich numerach rejestracyjnych, którego kierowca nie miał zamiaru ułatwiać mu życia. Specjalnie bardzo wydłużył manewr wyprzedzania, za co został później „ukarany” wyhamowaniem.

Po chwili na nagraniu widać, że kierowca Lamborghini stracił już cierpliwość. Postanowił wyminąć wyprzedzające się ciężarówki poboczem. Tylko się za nim zakurzyło.

Wyprzedził TIR-y poboczem, bo tak lubi. Wlepka na klapie bagażnika mówi sama za siebie (wideo)

Huracan Performante to jeden z najszybszych wariantów tego modelu. Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje w nim 2,9 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 325 km/h.