Ananas z BMW się przeliczył i przegrał. Ze złości wyprzedził Porsche prawym pasem (wideo)

Podczas jazdy po autostradzie od czasu do czasu dochodzi między kierowcami do małych „wyścigów”. Jedni starają się udowodnić drugim, że ich auto jest szybsze.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć skromny pojedynek posiadacza BMW Serii 7 generacji G12 i Porsche Panamery. Właściciel bawarskiej limuzyny zamknął licznik wyskalowany do 260 km/h.

Pewnie leciał lewym pasem swoim starym M3. Nagle coś mu “śmignęło” z prawej strony (wideo)

Dla posiadacza 4-osobowego samochodu producenta z Zuffenhausen nie było to wielkim wyzwaniem. Panamera bez problemu rozpędziła się jeszcze mocniej i wysunęła się na prowadzenie.

Po chwili, gdy zwycięzca uznał że wystarczy, właściciel BMW nadciągnął z odwetem. Nie odpuszczając gazu przeleciał obok Porsche z prawej strony.

Nie wiemy dokładnie jakie wersje napędowe biorą udział w nagraniu. Jeśli chodzi o Serię 7 jest to któryś z wysokoprężnych wariantów. Producent oferuje tam silniki diesla o mocy od 265 do 400 koni mechanicznych.

Pocisnął swoim Ferrari 368 km/h w ruchu publicznym. Wyprzedzał nawet z prawej (wideo)

W przypadku Porsche Panamery najsłabszy wariant skrywa pod maską 3.0 litrową jednostkę V6 o mocy 330 koni mechanicznych. Najmocniejszy to hybryda typu plug-in, która daje kierowcy do dyspozycji aż 700 koni mechanicznych.