Wsiadając do tego Aventadora S nie zapomnij o stoperach. Jest przeraźliwie głośne (wideo)

Nie tylko przeciążenia wywołane mocnym przyspieszaniem czy hamowaniem, ale również doznania dźwiękowe są ważne dla miłośników motoryzacji. Mocny silnik powinien donośnie brzmieć.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz Lamborghini Aventadora w wersji S Roadster. Model ten, podobnie jak pozostałe warianty, napędzany jest 6.5 litrowym silnikiem V12.

20 Aventadorów spotkało się w jednym miejscu. Zator drogowy o wartości 50 milionów zł (wideo)

W tym przypadku generuje on 740 koni mechanicznych i 690 niutonometrów momentu obrotowego. Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje tylko 2,9 sekundy, a prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 351 km/h.

Właściciel tego egzemplarza zdecydował się na montaż przelotowego układu wydechowego. Efektem takiego zabiegu jest niewyobrażalnie głośne brzmienie silnika.

Co za bestia! Bolidy F1 nie mają podejścia. Ferrari od Novitec “drze japę” jak opętane (wideo)

Oglądając nagranie w internecie nie będziesz w stanie tego doświadczyć, ale niech dowodem na faktyczny stan rzeczy będzie reakcja kierowcy. To gość pracujący na co dzień u tunera Novitec, który miał już do czynienia z naprawdę głośnymi samochodami. Ten Aventador S Roadster przerósł jego wszelkie oczekiwania.