Wrócił z pracy i zastał pod domem nieodśnieżony podjazd. Na szczęście ma Audi z Quattro (wideo)

Siedząc w pracy i wyglądając za okno dostrzegasz obfite opady śniegu. Już wtedy wiesz, że po powrocie do domu będzie Cię czekała niemiła niespodzianka.

Podjazd do garażu z pewnością będzie wymagał solidnego odśnieżania, żebyś w ogóle mógł wjechać samochodem do garażu. Już wiesz, że ostro się namęczysz.

Dookoła same terenówki, a on po śniegu ciśnie Audi A6 Avant Quattro bez zająknięcia (wideo)

Wtedy pojawia się przebłysk, że przecież posiadasz mocne Audi z napędem Quattro. Widziałeś w sieci mnóstwo filmów, gdzie posiadacze takich aut radzili sobie świetnie ze śniegiem.

Postanawiasz, że spróbujesz przebić się swoim samochodem do garażu bez odśnieżania. Jak widać na załączonym nagraniu wideo, opłacało się. Teraz już nie żałujesz pieniędzy wydanych na samochód.

Wleciał w zaspę swoim Audi. Na szczęście napęd Quattro i V8 pozwoliły się mu uwolnić (wideo)

A nie była to mała kwota. Za Audi RS5 Coupe na polskim rynku trzeba zapłacić co najmniej 438 400 złotych w wersji Coupe lub 446 400 złotych za 5-drzwiową odmianę Sportback.

W zamian otrzymujesz samochód z 3.0 litrowym silnikiem o mocy 450 koni mechanicznych i legendarnym napędem Quattro, który poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach.