Tesla zachęca do oklejania swoich samochodów. Na ekranie “przymierzysz” nowy kolor (wideo)

Tesla ma świadomość, że sprzedaje mnóstwo samochodów, które w większości niestety wyglądają niemalże identycznie. To ze względu na ograniczone możliwości personalizacji.

Znamy natomiast łatwy sposób na spowodowanie, że Twoje auto będzie jedyne w swoim rodzaju. Wystarczy okleić karoserię folią zmieniającą kolor nadwozia.

Tesla postanowiła nieco ułatwić swoim klientom decyzję o tego typu operacji. Teraz, na ekranie systemu inforozrywki będziesz mógł przymierzyć dosłownie każdy kolor na swój model Tesli.

Nie musisz już prosić znajomego grafika komputerowego, żeby zmodyfikował zdjęcie w Photoshopie. Teraz wizualizacja zajmie Ci tylko kilka sekund. Dodatkowo, symbol auta w aplikacji mobilnej również ulegnie zmianie.

Póki co funkcja ta jest dostępna tylko dla samochodów zakupionych w Chinach, ale z pewnością już wkrótce pojawi się również na pozostałych rynkach.

Wiemy już jak BMW sprawiło, że auto zmienia kolor. Technologia wymaga jeszcze czasu (wideo)

Wyobraź sobie, że za jakiś czas kilka kliknięć na ekranie monitora spowoduje faktyczną zmianę koloru karoserii. Jak udowodniło niedawno BMW, jest to możliwe do zrealizowania w przyszłości.

https://twitter.com/teslascope/status/1486917073150300160?s=20&t=0uEJphwiVhDNEAaJexsfIw