Spojrzał w lusterko Lamborghini Huracana i nie mógł uwierzyć. Wyprzedził go samolot (wideo)

Wyścigi między samochodami, czy te organizowane legalnie czy nie, zawsze przyciągają mnóstwo widzów. Czy może być coś bardziej ekscytującego?

Autor załączonego nagrania wideo stwierdził, że tak. Otrzymał jedyną w swoim rodzaju okazję do pojedynku z samolotem. To maszyna wykorzystywana do akrobacji, która potrafi rozpędzić się do 400 km/h i uzyskać przeciążenia do 10 G.

Bugatti Chiron mierzy się z odrzutowcem. Jeden na lądzie dosłownie sponiewierał drugiego! (wideo)

Na długiej prostej drodze w Las Vegas zorganizowano wyścigi z udziałem Lamborghini Huracana EVO Spyder oraz Ferrari 812 Superfast. Taki widok robił niesamowite wrażenie.

Za napęd Lamborghini odpowiada 5.2 litrowy silnik V10 o mocy 640 koni mechanicznych, a pod maską Ferrari znajdziesz 6.5 litrowe V12 generujące 800 koni mechanicznych.

Samolot lecący dosłownie kilka metrów nad ziemią tuż obok supersamochodu nie jest widokiem, którego doświadczasz codziennie. Oczywiście kierowca musiał, dosłownie i w przenośni, uznać wyższość pilota.

Zaparkował Forda wyżej, niż latają samoloty. Mieszkanie marzeń według Porsche (wideo)

Tak czy siak, był bardzo zadowolony, że mógł wziąć udział w takim wyścigu. Mała jest szansa, że kiedykolwiek w życiu będzie miał okazję to powtórzyć.