Są tylko 63 takie Aventadory SVJ na świecie. On i tak wyrzucił seryjny wydech do śmieci (wideo)

Samochody marki Lamborghini już w seryjnym wydaniu nie należą do cichych. Nie da się nimi dyskretnie przejechać po osiedlu bez zwrócenia na siebie uwagi.

Są oczywiście właściciele, dla których to wciąż za mało. Szukają wtedy w sieci firmy tuningowej, która wydobędzie z jednostki napędowej jeszcze więcej decybeli.

Co za kot! Aventador SVJ z nowym układem wydechowym wyje w niebogłosy jak F1 (wideo)

6.5 litrowy silnik V12, który w przypadku Aventadora SVJ generuje 770 koni mechanicznych i 720 niutonometrów momentu obrotowego. Pozwala on na przyspieszenie do 100 km/h w 2,8 sekundy.

Właściciel szarego egzemplarza, który zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, zdecydował się na produkt marki Gintani. Zdecydowanie jest to jedna z najgłośniejszych opcji dostępnych na rynku.

Co ciekawe, auto z nagrania to limitowana edycja Aventador SVJ 63 Roadster. Włosi wyprodukowali tylko 63 egzemplarze tej wersji, która wyróżniała się głównie stylistyką.

“No to pokaż jak brzmi ten Twój nowy wydech.” Po chwili uciekał zakrywając uszy (wideo)

Na filmie usłyszysz przeraźliwy dźwięk 12 cylindrów. Z pewnością powoduje on ciarki na całym ciele, ale czy jest to przyjemne na dłuższą metę, tego nie jesteśmy tacy pewni.