Przejechał na czerwonym przy policjantach. Zamiast się zatrzymać odkręcił manetkę (wideo)

Niestety wielu motocyklistów lubi wykorzystywać szybkość i zwinność swoich maszyn, przez co często czują się oni bezkarni. Bezczelne łamanie przepisów to ich nagminne praktyki.

Oczywiście nie generalizujmy, nie wszyscy tak robią. Jest też mnóstwo motocyklistów, którzy czerpią radość z jazdy jednośladem bez tego typu zachowań.

Motocyklista poszedł na czołówkę z radiowozem. Policjanci nawet za nim nie zawrócili (wideo)

Gość, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, chyba cierpiał na niedobór adrenaliny. Stwierdził, że nie będzie czekał na zielone światło i przejechał przez skrzyżowanie mimo zakazu.

Nie zauważył jednak, że na chodniku tuż obok stoi policyjna Skoda Octavia. Funkcjonariusze od razu wychwycili to przewinienie i włączyli koguty.

Motocyklista nie miał zamiaru się zatrzymać i po prostu odkręcił manetkę do oporu rozpoczynając ucieczkę. Był pewny, że wykorzysta swoją przewagę nad radiowozem.

Bez kasku na motocyklu. Policjant pochwalił się brakiem umiejętności. Ależ przydzwonił (wideo)

Niestety, z nagrania, ani z jego opisu nie byliśmy w stanie się dowiedzieć, jak zakończyła się ta sprawa. Mamy nadzieję, że policjantom udało się zatrzymać tego pirata i teraz mocno żałuje swojego zachowania.