Oddał na myjnię Pagani warte 18 milionów zł. Czysta poezja dla miłośników detailingu (wideo)

Mycie samochodu potrafi być dla wielu miłośników motoryzacji czystą przyjemnością. Szczególnie, jeśli auto jest Twoim oczkiem w głowie i jesteś właścicielem swojego wymarzonego modelu.

Posiadacze naprawdę rzadkich okazów nie wyjeżdżają nimi zbyt często na drogi, a jak już, to wtedy kiedy jest sucho. Trudno więc o poważne ubrudzenie samochodu.

Są tylko dwa takie Porsche 911 na świecie. To jego pierwsza wizyta na myjni od 10 lat (wideo)

Od czasu do czasu trzeba jednak „opłukać” takie auto, chociażby z kurzu, który pojawił się na karoserii od stania w garażu. Właściciel Pagani Huayra Roadster BC postanowił właśnie oddać swój samochód do studia detailingowego.

Podjęto decyzję o nagraniu procesu czyszczenia wszystkich zakamarków samochodu wartego 18 milionów złotych. Z pewnością znajdzie się wiele osób, którym samo oglądanie sprawi przyjemność.

Pagani Huayra Roadster BC posiada 6.0 litrowy, podwójnie doładowany silnik V12 o mocy 800 koni mechanicznych, który rozpędza auto do 100 km/h w 3 sekundy.

27 milionów złotych w studio detailingowym. Wystarczyło wstawić dwa samochody (wideo)

Włosi ograniczyli produkcję wariantu BC Roadster do 40 egzemplarzy. Samochód wyróżnia się od standardowej wersji niższą masą własną i lepszą aerodynamiką. To auto skierowane do osób lubiących jazdę po torach wyścigowych.