Mimo małej ilości miejsca wyjechał “na pewniaka” Lamborghini wartym 15 mln zł (wideo)

Nie wszystkie salony samochodowe są ogromnej wielkości. W niektórych tego typu miejscach manewrowanie autami bywa bardzo trudne i wymaga wielkiej precyzji.

Nie wszyscy nadają się do takiej pracy. Wiele osób mogłoby się bać przestawiać samochody w tak ciasnych pomieszczeniach między filarami czy innymi nowymi autami.

27 milionów złotych w studio detailingowym. Wystarczyło wstawić dwa samochody (wideo)

Szczególnie jeśli jest to salon marki Lamborghini, a Ty nagle otrzymujesz zadanie wyprowadzenia „na dwór” modelu Sian. Na świecie są tylko 63 takie samochody, a wartość każdego z nich to około 15 milionów złotych.

2020 Lamborghini Sian
2020 Lamborghini Sian

Mężczyzna widoczny na załączonym nagraniu wideo postanowił podejść do tego bezstresowo. Wyjechał pomarańczowym egzemplarzem mimo zaledwie kilkunastu centymetrów przestrzeni z każdej strony.

Musiał się wykazać też sporą precyzją podczas wciskania gazu. Jeden nieostrożny ruch i drzemiąca za jego plecami 6.5 litrowa V12 w układzie hybrydowym mogłaby narobić niezłych szkód.

Polak kupił najszybsze Lamborghini w historii. Nie żałował, wydał 15 milionów złotych

Kierowca Lamborghini Sian otrzymuje do dyspozycji 819 koni mechanicznych oraz 758 niutonometrów momentu obrotowego. Dzięki napędowi na cztery koła auto przyspiesza do 100 km/h w mniej niż 2,8 sekundy. Prędkość maksymalna to ponad 350 km/h.