Bugatti wyprzedało wszystkie Chirony. Oni w rok zbudowali swój własny egzemplarz (wideo)

Przy okazji przedstawienia wyników sprzedażowych za 2021 rok, Bugatti pochwaliło się, że wszystkie 500 egzemplarzy modelu Chiron zostało właśnie wyprzedanych.

Ta informacja mogła zasmucić niektóre osoby, które długo zwlekały z decyzją o zakupie 1500-konnego hypercara. Niestety muszą się oni zadowolić rynkiem wtórnym, lub poczekać na następcę.

Nie zdążyłeś. Możesz już rozbić skarbonkę. Wszystkie Bugatti Chiron zostały sprzedane

Osoby, które nie mają aż tak zasobnego portfela, ale posiadają zapał do pracy, wyobraźnię i umiejętności, również mogą sprawić, że w ich garażu stanie właśnie taki samochód.

Idealnym przykładem są goście z Wietnamu, którzy w przeciągu roku zbudowali własną replikę Bugatti Chirona. Teraz pochwalili się w sieci nagraniem z budowy.

Może i samochód nie będzie w stanie osiągnąć 100 km/h w 2,4 sekundy i rozwinąć prędkości 420 km/h, ale z pewnością w podobnym stopniu zwróci uwagę przechodniów.

Nikogo nie obchodziło, że to replika. Choinka na dachu Lambo przyniosła dużo radości (wideo)

Nie wszystkie proporcje karoserii zostały zachowane, ale nie można zarzucić twórcom auta braku dbałości o detale. Replika posiada nawet bardzo podobne przednie reflektory z identyczną sekwencją włączania świateł. Brawo!