Audi RS6 z boxem dachowym idealnym autem na ferie zimowe. Szybko dojedziesz w góry (wideo)

Podczas ferii zimowych najczęstszym celem rodzinnych podróży bywają góry. Zaśnieżone stoki narciarskie i hotele przeżywają wtedy prawdziwe oblężenie.

Często w tych rejonach możesz spotkać naprawdę ciekawe samochody. Nie każdy boi się podróżować zimą autem z bardzo mocnym silnikiem pod maską.

Nie masz jeszcze opon zimowych? Ten kierowca Audi RS6 czeka już tylko na śnieg (wideo)

Jednym z idealnych wyborów do tego typu wypadów wydaje się być Audi RS6. Pod maską mamy 4.0 litrowe V8 o mocy 600 koni mechanicznych, które szybko dowiezie nas na miejsce.

Jest to również praktyczne kombi, więc z zabraniem bagażu nie będzie problemu. Narty i akcesoria można zawsze wrzucić do bagażnika dachowego, podobnie jak zrobił to koleś z załączonego nagrania wideo.

Nagle okazuje się, że długa wycieczka na drugi koniec kraju, a nawet i za granicę, nie musi być nudna. Napęd Quattro zapewniający przyspieszenie do 100 km/h w 3,6 sekundy oraz prędkość maksymalna przekraczająca 300 km/h urozmaicą podróż.

Zima znowu przyszła, ale jemu to pasuje. Wyciągnął z garażu swoje RS7 i szaleje (wideo)

Oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku i przy pełnym respektowaniu przepisów. Przejazd przez niemieckie autostrady bez ograniczenia prędkości może być emocjonujący.