20 Aventadorów spotkało się w jednym miejscu. Zator drogowy o wartości 50 milionów zł (wideo)

Zakup supersamochodu, szczególnie włoskiej produkcji, jest marzeniem wielu entuzjastów motoryzacji. Niektórzy od dziecka wieszają nad łóżkiem plakaty z ich wizerunkiem.

Niezbyt duża liczba osób może sobie pozwolić na wejście w posiadanie Ferrari czy Lamborghini wartego spokojnie ponad milion złotych. W większości miast trudno o spotkanie takiego auta.

Tak się wczuł w kręcenie bączków, że wylądował Aventadorem na polu. “Co Ty robisz?!” (wideo)

Ich właściciele mogą się zatem poczuć wyjątkowo. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że obok na światłach nie stanie drugi taki sam samochód. Czasami jednak dzieje się zupełnie inaczej.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz niezwykły zator drogowy. Ustawiło się w nim aż 20 qegzemplarzy Lamborghini Aventadora. Mamy tam niemalże pełen przekrój wariantów tego modelu.

Każdy z nich skrywa pod tylną pokrywą 6.5 litrowy silnik V12, który generuje od 700 do 770 koni mechanicznych. Musisz przyznać, że taki widok robi niesamowite wrażenie.

Kibice zaatakowali kierowcę, bo ma Lamborghini Aventadora S. “Wsadź je sobie w…” (wideo)

Zakup Lamborghini Aventadora to koszt średnio około dwóch milionów złotych. Oczywiście są tańsze i droższe wersje, ale szacunkowo możemy stwierdzić, że na nagraniu widać auta warte jakieś 50 milionów złotych.