Zrobił salto nad 13 mln złotych. Zaryzykował uszkodzenie karoserii dla wyświetleń (wideo)

Użytkownicy mediów społecznościowych prześcigają się w najciekawszych pomysłach na filmy, które przyniosą im dużo 'lajków’ i popularności. Sprawa wydaje się być trochę prostsza, kiedy masz do dyspozycji trochę więcej pieniędzy.

Wykonanie salta nie jest najłatwiejszą czynnością akrobatyczną i z pewnością jego nauka zajmuje sporo czasu. Nie brakuje jednak osób, które opanowały tę sztukę.

Nie oszczędza 1 z 499 Ferrari LaFerrari na krętych drogach. Dźwięk V12 wywołuje ciarki (wideo)

Wrzucanie filmu z sali sportowej, na których przeskakujesz przez kozła czy ułożone na stercie materace nie jest aż tak efektowne, żeby przyciągnąć wzrok tłumów.

Gość z załączonego nagrania wideo ustawił sobie jako przeszkodę Ferrari LaFerrari. Wyprodukowano tylko 499 egzemplarzy tego modelu, a ceny aut na rynku wtórnym przekraczają 13 000 000 złotych.

Ferrari LaFerrari
Ferrari LaFerrari

Bohater załączonego nagrania wideo wystawił auto na podjazd pod domem. Stwierdził, że przeskoczy nad nim wykonując jednocześnie efektowną akrobację.

Przeskoczył nad swoim Lamborghini drugim Lambo. „Urus należy do mojej żony” (wideo)

Zaryzykował tym samym uszkodzenie karoserii. Wystarczyłby mały błąd czy potknięcie i mógłby narobić całkiem sporych szkód na karoserii 963-konnego Ferrari.