Z PCM 6.0 lepiej zaplanujesz trasę w Taycanie. Jest natywny Spotify i Android Auto bez kabla

Każdy zamawiający obecnie nowe porsche 911, Taycana, Cayenne lub Panamerę, odbierze swój egzemplarz z nową wersją systemu multimedialnego Porsche Communication Management 6.0.

Aktualizacja wprowadza kilka usprawnień, które czynią system jeszcze bardziej wszechstronnym oraz intuicyjnym. Niektórzy klienci narzekali na kilka problemów.

Porsche Communication Management 6.0
Porsche Communication Management 6.0

Dziennie robił 150 km swoim Porsche. Sprzedaje je z przebiegiem większym niż w Twoim Passacie

Teraz, jeśli posiadasz konto Spotify Premium, możesz połączyć je ze swoim Porsche ID. Wtedy nie będziesz potrzebował połączenia ze smartfonem, żeby korzystać z tej usługi. Aplikacja działa natywnie na ekranie samochodu.

Kolejnymi usprawnieniami są: bezprzewodowe połączenie telefonu za pomocą Android Auto czy na przykład ulepszone planowanie trasy dla elektrycznego modelu Taycan.

Porsche Communication Management 6.0
Porsche Communication Management 6.0

Planer uwzględnia na przykład czas potrzebny na podłączenie i odpięcie samochodu z ładowarki i nadaje wyższy priorytet stacjom, które oferują lepszą moc.

Porsche Design świętuje 50-lecie. Do oferty trafi limitowany zegarek i 911 Targa 4 GTS Edition 50Y

Delikatnie zmienił się interfejs systemu, co ma ułatwić poruszanie się po menu. Do Twojej dyspozycji oddano również usprawnionego asystenta głosowego.