Ścigał się z Mercedesem-AMG po Szczecinie. Ich zabawę zakończył gość z Qashqaia (wideo)

Przekraczanie prędkości i rywalizacja między uczestnikami ruchu drogowego często kończy się nieprzyjemnie. I nie mówimy tutaj tylko i wyłącznie o spotkaniu z funkcjonariuszami policji.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz niezbyt spokojny styl jazdy zaprezentowany przez dwóch kierowców, w tym również autora filmu.

Miasto to jego tor wyścigowy. Driftuje między autami i strzela płomieniami spod maski (wideo)

Nie wiemy jakim autem się poruszał, ale postanowił sprawdzić swoje siły w wyścigu z Mercedesem-AMG CLA 45 S 4MATIC+. To 421-konne auto potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 4 sekundy.

Podczas swojej jazdy kierowcy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość 100 km/h. A przynajmniej na tyle wskazują informacje wyświetlane na nagraniu.

Nagle zatrzymało ich czerwone światło i już wtedy było wiadomo, że za chwilę obaj panowie ruszą do kolejnego wyścigu. Niestety, zabawa szybko się zakończyła.

Autor nagrania trochę za wcześnie ruszył, przez co zasłonił kierowcy Mercedesa widok lewej strony. Ten nie zauważył więc, że na skrzyżowaniu pojawił się Nissan, którego właściciel wjechał już na czerwonym.

Pomylił centrum miasta z torem wyścigowym. Mieszkańcy nie mogli znieść hałasu V12 (wideo)

Doszło do poważnie wyglądającego zderzenia. Mamy nadzieję, że nic groźnego nie stało się jego uczestnikom. Z uszkodzonych samochodów raczej już nie skorzystają.