Sąsiedzi patrzyli z zazdrością jak wyjeżdża swoim Quattro. Większość utknęła w garażu (wideo)

Wstając rano do pracy zimą od razu możesz mieć popsuty humor. Wystarczy, że spojrzysz za okno i zauważysz swój samochód pokryty grubą warstwą śniegu. W nocy znowu padało.

Jesteś szczęściarzem, jeśli Twój samochód nocuje w garażu lub na podziemnym parkingu. Nie musisz wtedy skrobać zamarzniętych szyb, ale możesz mieć problemy z samym wyjazdem.

Co za brutal! Audi SQ8 pięknie rozprawiło się z oblodzeniem. Quattro bez litości (wideo)

Szczególnie, jeśli nie posiadasz podgrzewanego podjazdu i przed bramą czeka Cię kilkanaście centymetrów śniegu. Wtedy z pomocą może przyjść tylko dobra opona i sprawny napęd na cztery koła.

Koleś, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, był pewny swojego Audi A4 B9 Quattro. Jako jeden z niewielu sąsiadów poradził sobie z wydostaniem się z garażu.

W pewnym momencie auto na chwilę utknęło, ale na szczęście po ponownym wciśnięciu pedału gazu Audi ruszyło z kopyta. Mieszkańcy patrzyli na niego z zazdrością.

Śnieg blokował mu wyjazd z garażu. Teraz bardziej docenia swoje Audi Quattro (wideo)

Najprawdopodobniej pod maską niemieckiego sedana pracuje 2.0 litrowy silnik benzynowy o mocy 252 koni mechanicznych. Jak widać jednostka ta radzi sobie świetnie w tak trudnych warunkach.