Rosjanie zdjęli kamuflaż z Renault Austral (2022). Następca Kadjara będzie mocnym zawodnikiem

Już niebawem oferta Renault ulegnie zmianie. Zniknie z niej dobrze znany SUV Kadjar, a w jego miejsce pojawi się model o zupełnie nowej nazwie.

O Renault Austral wiemy coraz więcej. Producent co chwilę dzieli się z nami kolejnymi zapowiedziami. Ostatnio mogliśmy zobaczyć szkice wnętrza nowego auta.

Wnętrze hybrydowego SUV-a Renault robi ogromne wrażenie. Francuzi mocno się postarali

Wcześniej zaprezentowano nam oficjalne zdjęcia egzemplarzy prototypowych w kamuflażu. To skłoniło grafików komputerowych do pracy.

Postanowili oni wirtualnie „zdjąć” maskowanie i zaprezentować nam finalny wygląd Renault Austral. Inspirowano się również wyglądem elektrycznego Megane E-Tech.

2022 Renault Austral
2022 Renault Austral fot. kolesa.ru

Najprawdopodobniej w przeciągu najbliższych tygodni okaże się, jak bardzo wizja grafików zgadza się z rzeczywistością. Renault planuje wprowadzić Australa na rynek jeszcze tej wiosny.

Szykuje się nam bardzo efektownie wyglądający samochód, który z pewnością będzie się cieszył dużą popularnością wśród klientów francuskiej marki.

900 kierowców przejedzie 2 miliony kilometrów, zanim Renault Austral (2022) trafi do salonów

Pomogą w tym oszczędne napędy i bardzo ciekawe stylistycznie wnętrze. Według najnowszych informacji, w ofercie silnikowej pojawi się hybryda oparta o benzynowy silnik 1.6 oraz dwie miękkie hybrydy o pojemności 1.2 i 1.3 litra.