Oto nowa wersja Red we Fiacie. „Zdezynfekujesz smartfona i jest dozownik na żel antybakteryjny”

Międzynarodowa organizacja (Red), która zbiera pieniądze na walkę z chorobami takimi jak HIV, AIDS, malaria czy gruźlica zrzesza wielu popularnych producentów.

Możesz kojarzyć chociażby urządzenia marki Apple w charakterystycznym czerwonym kolorze. Producenci zrzekają się części kwoty ze sprzedaży tych produktów.

Fiat Red
Fiat Red

Kolejny znaczek pojawił się na grillu popularnego dostawczaka. Fiat Ulysse i Scudo (2022) oficjalnie

Od września ubiegłego roku mogłeś kupić specjalną edycję Fiata 500 (Red). Teraz do tej gamy dołączają modele Tipo (Red) i Panda (Red).

Samochody te wyróżniają się czerwoną kolorystyką, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, oraz dodatkowymi emblematami. Każdy z nich wyposażony jest w elementy, które pomagają utrzymać samochód w czystości.

Fiat 500 Red
Fiat 500 Red

-Modele (FIAT)RED są wyposażone w filtr kabinowy układu klimatyzacji, poddany bardzo skutecznemu działaniu substancji biobójczej (99,9% w trakcie powlekania) przeciwko bakteriom, zapobiegający ponownej aerozolizacji w kabinie

-Kierownica i fotele, powierzchnie mające częsty kontakt z ciałem, zostały również poddane działaniu środka biobójczego o wysokiej skuteczności (do 99,9% w zależności od komponentów) w walce z wirusami i bakteriami

-Zestaw powitalny – specjalnie zaprojektowany dozownik na żel antybakteryjny i dedykowana obudowa kluczyka – stanowi dodatkowy akcent personalizacji.

Dodatkowo, w przypadku modelu 500, mamy schowek w desce rozdzielczej, w którym umieszczono lampę UV-C. Pozwala ona zdezynfekować na przykład nasz smartfon, klucze, czy inne drobne przedmioty.

Ważną nowością w gamie Fiata jest też nowa wersja nadwozia Tipo Cross Kombi. Do tej pory uterenowiony wariant występował tylko w hatchbacku.

Fiat Tipo Cross Kombi Red
Fiat Tipo Cross Kombi Red

Abarth 595 Monster Energy Yamaha. Tylko 2000 osób mogło go kupić. Jeden trafił do nas (wideo)

Fiata 500 oraz Pandę w wersji (Red) możesz zamawiać już teraz, natomiast na te same odmiany modeli 500X oraz Tipo musisz poczekać do lutego.