Myślał że w BMW po tuningu ma jakiekolwiek szanse z Teslą. “Ale to się odpycha” (wideo)

Zapewne doskonale już wiesz, że obecnie jednym z najszybszych samochodów na świecie, które są stosunkowo przystępne cenowo, jest Tesla Model S Plaid.

Wprawia to w zdenerwowanie wielu posiadaczy mocnych aut spalinowych, nawet tych po tuningu. Mimo ładnych kilkuset koni mechanicznych nie są oni w stanie powalczyć z elektrycznym autem.

Pewniak z BMW M5 wystartował do Tesli Model S Plaid. Nie sądził, że dostanie takie baty (wideo)

W sieci pojawia się mnóstwo nagrań z pojedynków z 1020-konną Teslą Plaid. Na jednym z nich możesz zobaczyć jak wielka jest przepaść między Teslą, a naprawdę szybkim samochodem.

Film powstał z pokładu BMW X3 M Competition, które seryjnie skrywa pod maską 3.0 litrowy silnik R6 o mocy 510 koni mechanicznych. Potrafi on rozpędzić auto do 100 km/h w czasie 3,8 sekundy.

Właściciel stwierdził, że to dla niego za mało, więc zdecydował się na tuning. Teraz pod prawą stopą ma do dyspozycji aż 640 koni mechanicznych. Mamy zatem do czynienia z naprawdę szybkim SUVem.

Pokonał Teslę Model S Plaid słabszym modelem. Wykorzystał do tego silniki odrzutowe (wideo)

Spotkał on na swojej drodze wspomnianą wyżej Teslę i w jednej chwili obaj wcisnęli gaz do dechy. Gość z BMW nie spodziewał się, że Tesla odejdzie mu z aż taką siłą.