Kierowca McLarena 570S jedzie 250 km/h, a tu łyka go Audi A7 w dieslu. “Był dumny” (wideo)

Niemieckie autostrady, a szczególnie ich odcinki bez ograniczenia prędkości widziały już naprawdę sporo różnych sytuacji. Kierowcy mogą tam sprawdzać potencjał swoich samochodów, bez obawy o wysoki mandat.

Niestety, być może już niedługo skończą się te czasy. Niemiecki rząd planuje wprowadzić ograniczenie do 130 km/h na wszystkich drogach szybkiego ruchu w kraju.

Gość leciał autostradą Porsche 918 Spyder. Nie sądził, że trafi na Koenigsegga Agera R (wideo)

Z pewnością zmniejszy się wtedy liczba nagrań wideo podobnych do tego, które za chwile zobaczysz. Właściciel Audi A7 uwiecznił na nim moment, w którym 'pokonuje’ gościa z McLarena.

Autor filmu porusza się modelem z wysokoprężną jednostką napędową. Najprawdopodobniej jest to silnik 3.0 TDI o mocy przekraczającej 300 koni mechanicznych.

Przy prędkości około 250 km/h właściciel brytyjskiego supersamochodu, który napędzany jest 3.8 litrowym V8 o mocy 570 koni mechanicznych, stwierdził że nie będzie się wygłupiał.

Osiągnął 417 km/h na autostradzie bez limitu. Minister transportu grozi mu palcem (wideo)

Zjeżdżając na prawo dał wielką satysfakcję kierowcy Audi, który aż musiał uwiecznić ten moment, bo żaden znajomy by mu w to nie uwierzył. McLaren 570S jest w stanie osiągnąć 328 km/h, ale najwidoczniej właściciel tego egzemplarza nie miał zamiaru wciskać gazu do dechy.