Kiedy nie możesz się zdecydować na jeden kolor wnętrza. Mansory ma na to proste rozwiązanie

Ekskluzywne samochody tuningowane przez firmę Mansory znane są na całym świecie. Szalony projektant nie boi się krytyki i co rusz pokazuje dziwaczne projekty.

Teraz pojawiło się kilka limitowanych edycji specjalnie dla mieszkańców Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Otworzył się tam bowiem niedawno salon Mansory.

Mercedes-AMG G 63 Mansory P900
Mercedes-AMG G 63 Mansory P900

To Lamborghini Urus może być Twoje. Jest jeden warunek, musisz zamieszkać w pewnym kraju

Jednym z wyjątkowych aut jest projekt bazujący na Mercedesie-AMG G 63. 4.0 litrowy silnik V8 nie generuje już tam 'tylko’ 585 koni mechanicznych, a okrągłe 900. Niutonometrów mamy aż 1200.

Najbardziej szokujące jest chyba jednak wnętrze. Wsiadając do środka przeżyjesz szok. Prawie wszystkie elementy zostały pokryte żółtą skórą. Dla 'kontrastu’ fotele z prawej strony mają kolor purpurowy.

Mercedes-AMG G 63 Mansory P900
Mercedes-AMG G 63 Mansory P900

Oprócz tego pojawił się oczywiście specjalny pakiet stylistyczny, wykonany z włókna węglowego. Nowe felgi i dwukolorowe malowanie nadwozia.

Z zewnątrz nie poznasz, że przy tym RS7 grzebało Mansory. Magia dzieje się po otwarciu drzwi

Niezależnie od tego, czy projekt spodoba się szerszej publiczności czy nie, auto z pewnością będzie się sprzedawało jak ciepłe bułeczki. Mansory się o to nie martwi.