Dzięki Heico Sportiv Twoje Volvo XC60 nabierze charakteru. Co za dźwięk silnika! (wideo)

Samochody marki Volvo kojarzą się nam przede wszystkim z wysokim poziomem bezpieczeństwa, komfortu i solidności. Niestety, są one coraz mniej nacechowane sportem.

Klienci mogą jednak liczyć na pomoc firm tuningowych. Heico Sportiv zaprezentowało właśnie nowy pakiet dla modelu XC60, który dodaje rasowego charakteru szwedzkiemu SUV-owi.

Volvo XC60 Heico
Volvo XC60 Heico

Volvo XC60 B4 Mild Hybrid. Bezstresowy SUV, którym zajedziesz naprawdę daleko (wideo)

Zestaw składa się z nakładek na przedni zderzak oraz dyfuzora z czterema końcówkami zupełnie nowego, aktywnego układu wydechowego. Za pomocą przycisku możesz sterować jego głośnością.

Do tego Heico może Ci zaoferować wydajniejszy układ wydechowy z niebieskimi zaciskami i 396-milimetrowymi tarczami wentylowanymi, oraz nowe felgi.

To jeszcze nie wszystko. Twoje Volvo XC60 możesz doposażyć w sportowe zawieszenie i kierownicę obszytą częściowo alcantarą, czy w końcu podnieść mu moc silnika. Opcji u tego tunera jest naprawdę dużo.

Volvo XC60 Heico
Volvo XC60 Heico

Z pełną ofertą zapoznasz się na jego oficjalnej stronie. Nie jest jednak tanio. Pakiet stylistyczny z aktywnym wydechem będzie Cię kosztował 30 000 złotych.