Driftuje jednym z najlepszych AMG po dziurach. “Powinni mu zabrać tego Mercedesa” (wideo)

Jeśli marzysz o samochodzie ze stajni AMG, RS czy M, z pewnością chętnie oglądasz w sieci nagrania z ich udziałem. Być może czasami boli Cię widok nieostrożnej jazdy niektórych właścicieli.

Niestety, zdarzają się osoby, które mają gdzieś stan swoich aut. Nie uważają na dziury w asfalcie i wjeżdżają w nie uszkadzając felgi i opony.

Poszedł bokiem po dziurach nowym Audi RS7. Facet olewa wygląd felg za 15 tysięcy zł (wideo)

Gość z Mercedesa C63 AMG, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, należy niestety do tej grupy kierowców. Może i generacja W204 ma już swoje lata, ale według nas nadal jest to jeden z najlepszych modeli AMG w historii.

6.2 litrowy silnik V8 generuje tam 457 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 600 niutonometrów. Wszystko to trafia wyłącznie na tylną oś, dzięki czemu samochód staje się świetnym narzędziem do jazdy w kontrolowanym poślizgu.

Bogacz z Rolls-Royce’a mu zaufał. Pozwolił spalić gumę dookoła auta typkowi z C63 AMG (wideo)

Właściciel czarnego egzemplarza zaprezentował na filmie swoje umiejętności, kręcąc kółka wokół Mercedesa W205 swojego kumpla. Robi nam się trochę smutno widząc jak kierowca przelatuje bokiem po dziurach. Szkoda auta.