Dopiero po dwóch latach od zakupu użył Launch Control w Bugatti. “Niewiarygodne!” (wideo)

Marzeniem wielu miłośników motoryzacji jest posiadanie na tyle dużych środków finansowych, aby móc sobie pozwolić na pokaźną kolekcję samochodów. Szczególnie składającą się z aut pokroju Bugatti czy Pagani.

Niestety, bardzo często bywa tak, że jeśli zakup nie jest problemem, to może nim być posiadanie niewystarczającej ilości czasu, żeby móc się nacieszyć swoimi maszynami.

Zmęczył się odpalając 7 z 9 swoich SLR-ów. Zamówił jeszcze 5 aut za 63 miliony zł (wideo)

Manny Khoshbin, którego zawartość garażu warta jest setki milionów złotych, od dwóch lat posiada Bugatti Chirona w edycji przygotowanej przez dom mody Hermes.

Właśnie się zorientował, że ani razu nie próbował korzystać z funkcji procedury startu w najmocniejszym aucie ze swojej floty. Stwierdził, że czas najwyższy wykorzystać potencjał 8.0 litrowego W16 o mocy 1500 koni mechanicznych.

Bugatti Chiron
Bugatti Chiron Hermes Edition 1 of 1

Na ujęciach z zewnątrz samochód dosłownie w mgnieniu oka znika na horyzoncie. Według danych producenta, Chiron jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 2,4 sekundy.

Poleciał na Monterey na zakupy. Wrócił z nowym Bugatti. „To tylko 5 milionów dolarów” (wideo)

Jedną z jego największych zalet jest fakt, że mimo tak dużej mocy Bugatti nadaje się również do jazdy na co dzień. Jest bardzo łatwe w prowadzeniu, w porównaniu do innych supersportowych samochodów.