345 km/h bez dachu. Ferrari 812 GTS Stallone od Mansory pomoże Ci zwrócić na siebie uwagę

Mansory już od samego początku roku prezentuje swoje nowe projekty. Co prawda model bazujący na Ferrari 812 GTS, nazwany przez tunera Stallone, zadebiutował w marcu 2021 roku, ale teraz mamy kolejny wariant kolorystyczny.

Z pewnością nie będziesz nim w stanie przejechać niezauważonym. Jaskrawopomarańczowa barwa widoczna jest nie tylko na karoserii, ale również i wewnątrz samochodu.

Mansory Stallone Ferrari 812 GTS
Mansory Stallone Ferrari 812 GTS

Kiedy nie możesz się zdecydować na jeden kolor wnętrza. Mansory ma na to proste rozwiązanie

Mansory przygotowało specjalny karbonowy pakiet stylistyczny, który sprawia, że Ferrari 812 GTS wygląda bardzo agresywnie. Szczególnie za sprawą wielkiego tylnego spojlera.

Wewnątrz wszystko obito pomarańczową i białą skórą, a także dorzucono jeszcze więcej włókna węglowego, tym razem w matowym wydaniu.

Mansory Stallone Ferrari 812 GTS
Mansory Stallone Ferrari 812 GTS

Nie zabrakło też zmian pod maską. 6.5 litrowe V12 zostało nieco wzmocnione. Zamiast seryjnych 800 koni mechanicznych i 718 niutonometrów, mamy do dyspozycji 830 koni mechanicznych i 740 niutonometrów.

Karbonu nigdy za wiele. Mansory zabrał się za Aston Martina DBX. Tył auta szokuje (wideo)

Dzięki temu czas przyspieszenia do 100 km/h skrócił się z 3 sekund do 2,8 sekundy, a prędkość maksymalna wzrosła z 340 do 345 km/h. Wydaje nam się, że to wystarczające osiągi.