Zostawił sąsiadowi kartkę z pytaniem czy może się pobujać jego F40. Też byś się zgodził (wideo)

Jakie są korzyści z bycia mieszkańcem Monako? Ano na przykład takie, że na swoim osiedlowym parkingu możesz spotkać naprawdę wyjątkowe samochody.

Sąsiad Nico Rosberga, mistrza świata Formuły 1 z 2016 roku, trzyma w garażu podziemnym Ferrari F40. Nico od bardzo dawna kojarzy to auto.

Na świecie jest tylko 19 takich F40, a on wsiadł i zaczął palić takim gumę wokół śmietnika (wideo)

W końcu nie wytrzymał i postanowił zapytać, czy właściciel pozwoli mu się przejechać. Jak to zrobił? Zostawił na szybie kartkę z prośbą i swoim numerem telefonu.

Czy zgodziłbyś się, jeśli Ciebie spytałby o takie coś mistrz świata F1? Właściciel Ferrari F40 o wartości około 8 milionów złotych nawet długo się nie zastanawiał i przekazał Nico kluczyki do auta.

Prowadzenie włoskiego supersamochodu, napędzanego 2.9 litrowym, podwójnie doładowanym V8 o mocy 478 koni mechanicznych było marzeniem, którego Rosberg do tej pory nie spełnił.

Tak wygląda świat zza kierownicy Ferrari F40, wartego ładne kilka milionów złotych (wideo)

Teraz mu się to w końcu udało i możesz ten moment zobaczyć na załączonym nagraniu wideo. Nico był tak podkręcony, że w pewnym momencie nawet nie zauważył, że przejechał na czerwonym świetle.