Zaśmiał się, gdy usłyszał o wykroczeniu. Ciekawe czy był taki wesoły gdy dostał mandat (wideo)

Wydaje nam się, że jest to jeden z najczęściej łamanych przez polskich kierowców przepisów. Wszyscy młodzi kierowcy go znają, ale duża część tych bardziej doświadczonych go nie respektuje. Najprawdopodobniej z lenistwa.

Mowa o konieczności zatrzymania się przed sygnalizatorem w przypadku wyświetlania zielonej strzałki. Owszem, pozwala ona na skręt w prawo przy czerwonym świetle, ale działa również jak znak STOP.

Ktoś za mną stoi? A co mnie to obchodzi. Wbijam wsteczny! Nawet klakson mu nie pomógł (wideo)

Należy się zatem przed sygnalizatorem zatrzymać, upewnić się, że mamy możliwość wjechania na skrzyżowanie, i dopiero wtedy ruszyć. Wielu kierowców robi to na skróty, pomijając element zatrzymania się.

Zgodne z przepisami zachowanie strasznie wpieniło gościa z Audi A6 C6. Autor nagrania zatrzymał się przed strzałką i został obficie skrzyczany klaksonem niemieckiego sedana.

Po chwili gość z Audi tylko się uśmiał gdy usłyszał zapytanie o znajomość obowiązujących przepisów. Ciekawe, czy było mu tak do śmiechu, gdy otrzymał informację o ukaraniu mandatem.

Facet strąbił radiowóz w czasie wyprzedzania. Policjanci go przeprosili awaryjnymi (wideo)

Tak, autor nagrania zgłosił się na policję. Funkcjonariusze po analizie filmu postanowili wymierzyć sprawiedliwość kierowcy Audi A6. Niech będzie to dla wszystkich przestrogą.