Toyota Aygo X kosztuje 58 900 zł, ale jeszcze nie teraz. Zarezerwuj swój egzemplarz online

Na początku listopada Toyota zaprezentowała nowy model, Aygo X, który został zaprojektowany z myślą o europejskich klientach. Teraz poznaliśmy jego polskie ceny.

Toyota Aygo X będzie oferowana w pięciu wersjach wyposażenia: Active, Comfort, Style, Executive oraz w specjalnej wersji Aygo X Limited.

Toyota Aygo X
Toyota Aygo X

Nowa Toyota Aygo X (2022) oficjalnie. Myślisz, że dobrze wymawiasz jego nazwę? (wideo)

Ceny startują od 58 900 złotych, ale jeszcze nie teraz. Póki co można dokonywać rezerwacji online na oficjalnej stronie producenta, i taka możliwość będzie dostępna do 9 stycznia.

Każdy, kto już teraz zarezerwuje swój egzemplarz dostanie gwarancje realizacji zamówienia w pierwszej kolejności. Niestety, ceny w tym przypadku startują od nieco wyższego pułapu.

2022 Toyota Aygo X
2022 Toyota Aygo X wnętrze

Online będziesz mógł zamówić auto dopiero od drugiego poziomu wyposażenia, czyli Comfort. Taki egzemplarz będzie Cię kosztował co najmniej 60 900 złotych.

W zamian otrzymujesz samochód z 7-calowym ekranem dotykowym, manualną klimatyzacją, kamerą cofania, światłami LED do jazdy dziennej, elektrycznie sterowanymi przednimi szybami, oraz elektrycznymi i podgrzewanymi lusterkami.

2022 Toyota Aygo X
2022 Toyota Aygo X przód

Twój ulubiony producent pokazał koncept? Wow. Toyota zaprezentowała 15 nowych aut na raz

Ceny wyższych wariantów wyposażenia kształtują się następująco: Aygo X Style – 64 900 zł, Aygo X Executive – 73 900 zł, Aygo X Limited – 77 900 zł.