Totalnie mu odbija, gdy wsiada za kółko swojego C 63. Spokojna jazda to nie jego bajka (wideo)

Zajęcie pozycji za kierownicą naprawdę głośnego i szybkiego samochodu może zmieniać zachowanie niektórych kierowców. Są tacy, którzy wpadają wtedy w jakiś szał.

Mniej więcej właśnie tak można określić to, w jakim stylu jeździ gościu, którego zobaczysz za chwilę na załączonym nagraniu wideo. Co za dzik.

Zimny rozruch C63 AMG budzi całe osiedle. Postarał się, żeby było jeszcze głośniej (wideo)

Do dyspozycji ma Mercedesa C63 AMG Edition 507 Coupe generacji W204. Oznacza to, że pod maską pracuje 6.2 litrowe V8, które generuje 507 koni mechanicznych oraz 610 niutonometrów momentu obrotowego.

Dodatkowo, auto przeszło kilka modyfikacji. Tą, którą zobaczysz od razu, jest pakiet stylistyczny z Mercedesa C63 AMG Black Series. Potężne poszerzenia robią piorunujące wrażenie.

Ponadto, według właściciela seryjny układ wydechowy był zbyt cichy, więc zamontował w swoim aucie przelotowy zestaw. Efekt tego możesz usłyszeć na załączonym nagraniu wideo.

Udało im się go namówić na spalenie kapcia Mercem C63 AMG. “Dam Ci dwie dychy” (wideo)

O spokojnej jeździe nie ma tu mowy. W pewnym momencie, nawet na prostej drodze, zamiast raz przycisnąć gaz do dechy to on uderza w niego stopą jak na perkusji.