Nowy Range Rover SV to 1,6 mln personalizacji. Nie znajdziesz dwóch identycznych egzemplarzy

Nowy Land Rover Range Rover jeszcze nie zdążył się dobrze zadomowić na rynku, a brytyjski producent już prezentuje kolejną wersję, oznaczoną literkami SV.

Będzie to wariant jeszcze bardziej ekskluzywny od standardowego. Klient będzie miał do wyboru dużo więcej opcji personalizacji, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

2023 Land Rover Range Rover SV
2023 Land Rover Range Rover SV

Oto nowy król. Range Rover (2022) oficjalnie. V8 z BMW i redukcja szumów w zagłówkach (wideo)

Producent twierdzi, że dzięki nowym materiałom, liczba możliwych konfiguracji wzrasta teraz do ponad 1 600 000 kombinacji. Jest więc bardzo mała szansa, że spotkasz na drodze drugiego dokładnie takiego samego Range’a.

2023 Land Rover Range Rover SV
2023 Land Rover Range Rover SV

Brytyjczycy chwalą się, że klient będzie mógł teraz zdecydować się na elementy ceramiczne, oraz wykonane ze specjalnych mozajek utworzonych z naturalnego drewna.

Komfortowe fotele będą obite półanilinową skórą, która będzie przeszyta w sposób ekskluzywny dla modeli SV. Dla osób dbających o ekologię znajdą się też materiały tkaninowe.

Do palety kolorów lakieru dołącza 14 nowych barw SV Bespoke Premium Palette, w tym również satynowych. Do wyboru dostaniesz również nowe wzory felg.

2023 Land Rover Range Rover SV
2023 Land Rover Range Rover SV

Nowy Range Rover wyceniony. Bariera miliona złotych pęknie bez problemu. Start od 613 600 zł

Pod maską będzie można zamontować najprawdopodobniej tylko 4.4 litrowe V8 o mocy 530 koni mechanicznych. Zamówienia mają zostać otwarte na początku 2022 roku.