Miglanc z BMW M3 E92 nawet manewr wyprzedzania musi wykonać poślizgiem (wideo)

Niedobór adrenaliny może być dosyć uciążliwy dla naszego organizmu. Są tacy, którzy cały czas starają się trzymać ją na wysokim poziomie, podobnie jak Jason Statham w filmie o takim samym tytule.

Kierowca czerwonego BMW M3 generacji e92 najwidoczniej również cały czas musi robić wszystko na krawędzi. Dla niego nie ma czegoś takiego, jak spokojna jazda samochodem.

Poszedł pod wiaduktem pełnym piecem. Wie jak wykorzystać potencjał BMW M3 e92 (wideo)

Wykorzystuje do tego 4.0 litrowe V8, które generuje 420 koni mechanicznych oraz 400 niutonometrów, które wędrują tylko i wyłącznie na tylną oś.

Mężczyzna dojechał na trasie do małego zatoru drogowego, co skutecznie go spowolniło. Żeby jednak zbyt mocno nie spadł mu poziom adrenaliny, postanowił, że ominie auto stojące w korku efektownym poślizgiem.

No cóż. Niektórzy są od takich zachowań uzależnieni. Stwarza to dosyć duże zagrożenie dla innych kierowców. Mały błąd może spowodować utratę panowania nad autem i kolizję, a może i nawet wypadek.

Takiego V8 w BMW już nie uświadczysz. Stare M3 E92 rozwija skrzydła na autostradzie (wideo)

Wydaje nam się, że dalsza, i wcześniejsza część trasy tego kierowcy również nie należała do spokojnych. Coś nam podpowiada, że nie poruszał się on z przepisową prędkością.