Facet przystroił choinkę za kółkiem BMW M4 G82. Zajęło mu to tylko kilka sekund (wideo)

Coroczne ubieranie choinki to zazwyczaj przyjemność dla całej rodziny. Symboliczne strojenie drzewka potrafi przynieść sporo radości w przedświątecznym natłoku obowiązków.

Są też jednak tacy, którzy za tym nie przepadają. Nie chce im się szukać pudełek z ozdobami, sprawdzać czy lampki nadal działają, i sprzątać igły rozrzucone po całej podłodze.

Wystarczyło do niego krzyknąć “Daj mu”. Gość z M4 długo się nie zastanawiał i “Dał mu” (wideo)

Właściciel zielonego BMW M4 Competition G82 stwierdził, że ma lepszy pomysł. Zrobi to szybciej i w jeszcze przyjemniejszy dla niego sposób. Zabrał więc auto i choinkę na pusty parking.

Przyczepił ozdoby do samochodu i zaczął Beemką kręcić bączki wokół świątecznego drzewka. Każde kolejne okrążenie powodowało, że łańcuch zakręcał się na choince.

Pomogło mu w tym 3.0 litrowe R6 o mocy 510 koni mechanicznych, oraz momencie obrotowym wynoszącym 650 niutonometrów. BMW nigdy się nie chwaliło, że posiada auto idealne do strojenia drzewek.

To najszybszy transport choinki, jaki widziałeś. Leciał jak szalony z drzewkiem na dachu (wideo)

Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku znajdzie się wielu naśladowców, którzy będą próbowali zrobić to samo w swoich Golfach, upalając je na ręcznym pod marketem.