Dojedziesz nim na koniec świata. Oto Volkswagen Multivan z akcesoriami od Delta 4×4

Każda generacja Volkswagena Transportera była jednym z ulubionych samochodów osób kochających przygody, wyprawy w nieznane i jazdę po nieutwardzonych drogach.

Nowy Multivan nie jest co prawda następcą Transportera szóstej generacji. Producent podkreśla, że to zupełnie nowy model, na dowód czego pozostawia T6.1 w ofercie jako auto robocze.

Volkswagen Multivan Delta 4x4
Volkswagen Multivan Delta 4×4

Za nowego Volkswagena Multivana T7 zapłacisz nawet 360 000 złotych. W ofercie brak diesla

Nie oznacza to, że Multivan nie będzie już chętnie wybierany do tego typu aktywności. Firma Delta 4×4 postanowiła już zaprezentować pakiet, który ma to ułatwić.

W aucie zamontowano nowe zawieszenie, które zwiększyło prześwit o 40 milimetrów. Do tego dorzucono opony typu All-Terrain, poszerzono nadkola i przymocowano orurowanie z dodatkowym oświetleniem.

Na dachu pojawiła się metalowa platforma pełniąca funkcję bagażnika. Tylne boczne szyby zastąpiono specjalnymi panelami, do których będziesz mógł przyczepić dodatkowe kufry czy akcesoria.

Volkswagen Multivan Delta 4x4
Volkswagen Multivan Delta 4×4

Idealny pomysł na emeryturę. Swoim mobilnym domem osiąga 100 km/h w 7 sekund (wideo)

Pakiet powinien być dostępny w sprzedaży już od połowy 2022 roku, o ile oczywiście znajdzie się odpowiednia ilość chętnych. Póki co jest to wizja projektanta 3D.