Zniszczone Lamborghini straszy przechodniów. Ktoś porzucił Aventadora Roadster (wideo)

Być może widziałeś już kilkakrotnie zdjęcia ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, na których uwieczniono mocno zakurzone auta luksusowe i super sportowe.

Zdarza się często tak, że zostają one opuszczone na wiele lat. Powody są różne, jednym z najczęstszych bywa śmierć właściciela, albo jego przebywanie w więzieniu.

Wydech tego Lamborghini Aventadora działa jak zapalniczka. Płomienie nie z tej ziemi (wideo)

Nie trzeba jednak aż tak daleko jechać, żeby obejrzeć tego typu auta. W Paryżu stoi opuszczony Lamborghini Aventador Roadster, który najprawdopodobniej wziął udział w jakiejś kolizji.

Totalnie zakurzona karoseria wprawia wszystkich fanów motoryzacji w smutek. Jest jeszcze gorzej, gdy spojrzysz na tylne koło od strony pasażera.

Nie wiemy niestety co się tam wydarzyło i dlaczego właściciel nie zabierze Lamborghini do naprawy. Być może nie stać go na przywrócenie go do życia, albo wręcz przeciwnie, kupił już sobie drugi egzemplarz, a o tym zapomniał.

Starali się, żeby nie uciekł. Policjanci skutecznie zatrzymali kierowcę Aventadora (wideo)

Dla przypomnienia, przy drodze stoi właśnie nieużywany 6.5 litrowy silnik V12, który generuje 700 koni mechanicznych i 690 niutonometrów. Gdyby ktoś go przywrócił do porządku, mógłby nim przyspieszyć do 100 km/h w 2,9 sekundy.