Uciekał przed gościem z Audi TT RS. Trochę za bardzo zaufał swojemu BMW M2 (wideo)

BMW M2 jest chyba najczęściej wybieranym modelem marki z Monachium, którego właściciele często odwiedzają tory wyścigowe. Relatywnie niska cena zakupu pomogła w odniesieniu sukcesu.

Dodatkowo, nie ma co się dziwić, bo przez długi czas, zanim pojawiło się M5 CS, M2 uważane było za jedno z najlepszych BMW M w historii.

Manhart MH2 450 osłodzi czas oczekiwania na nowe BMW M2. Ma 450 KM i 650 Nm

Możemy się z Tobą założyć o milion dolarów, że odwiedzając chociażby tor Nurburgring, spotkasz na miejscu co najmniej dziesięć egzemplarzy tego modelu.

Pod maską montowany tam jest 3.0 litrowy silnik R6, który w zależności od wersji i rocznika generuje od 370 do 450 koni mechanicznych.

Świetne właściwości jezdne mogą jednak sprawić, że niektórzy kierowcy poczują się zbyt pewnie i w końcu przesadzą na którymś zakręcie. Właściciel białego egzemplarza, który zobaczysz na załączonym nagraniu, już nie pojeździ swoim M2.

Nowe BMW M2 (G42). Słychać go bardzo dobrze, czyli jest dobrze! Ma być 450 KM (wideo)

Podczas ucieczki przed Audi TT RS lekko przesadził z wyjściem z zakrętu. Stracił panowanie nad BMW i wpadł w bandy. Mało brakowało, a skasowałby również brązowe Audi.