Takiej kumulacji pijanych kierowców jeszcze nie widziałeś. Policjanci łapali się za głowę (wideo)

Tak wielkiej kumulacji chyba jeszcze nie mieliśmy okazji opisywać. Policjanci z Lubina byli w szoku, i z pewnością w takim samym szoku będą wszyscy, którzy usłyszą tę historię.

Zamiast 'szok’ powinniśmy użyć chyba stwierdzenia 'przerażenie’, gdyż właśnie tak wyglądała ta akcja. Zaczęło się niewinnie, od drobnej stłuczki z zaparkowaną przyczepką.

Pościg za pijanym kierowcą TIR-a. Białoruscy policjanci rzucali w niego kamieniami (wideo)

Właścicielka mienia stwierdziła, że kierowca, który uszkodził jej pojazd dziwnie się zachowuje. Po powiadomieniu policji postanowiła wyrwać mu kluczyki, ale facet uciekł pieszo.

Wrócił po chwili na miejsce zdarzenia, tym razem jednak na miejscu pasażera. Podrzucił go szwagier, który również wzbudził podejrzenia policjantów. Obydwaj panowie wydmuchali ponad 2 promile.

Właściciel Audi poprosił swoją żonę, aby ta przeparkowała auto w bezpieczne miejsce. Chciał tak uniknąć kosztownego odholowania na parking policyjny.

Gdy kobieta do nich wróciła, funkcjonariusze nie mogli w to uwierzyć. Od niej również poczuli woń alkoholu. Tym razem na wyświetlaczu alkomatu pojawiło się ponad 1.5 promila.

Kierowca pod wpływem alkoholu spowodował kolizję. “Pijany, a rąsię podał. Kulturka” (wideo)

Na dokładkę, małżeństwo w takim stanie opiekowało się 9-letnią córką, z którą również przyjechali na miejsce zdarzenia. Na szczęście nie była ona nietrzeźwa, ale teraz sprawie przyjrzy się sąd rodzinny.