Tak lata bokiem nowe Audi RS3. Oferty na to auto sięgają już pół miliona złotych (wideo)

Trzecia generacja Audi RS3 Quattro otrzymała od producenta funkcję, na którą czekało wielu potencjalnych nabywców. Sportowym hatchbackiem (lub sedanem) będziesz mógł teraz polecieć bokiem.

Tryb driftu przekazuje pełną moc na tylne koła, co pozwala na pokonywanie zakrętów w kontrolowanym poślizgu. Do tej pory, RS3 były bardzo stabilne, co niektórym psuło zabawę.

Mamy polskie ceny Audi RS3 (2022). Startują od 275 000 zł, ale i tak wydasz minimum 315 000 zł

2.5 litrowy, 5-cylindrowy silnik benzynowy o mocy 400 koni mechanicznych zapewnia nie tylko świetne osiągi, ale również genialne brzmienie, którego nie pomylisz z niczym innym.

Przyspieszenie do 100 km/h w czasie 3,8 sekundy to zasługa świetnego napędu Quattro, który od tej generacji pozwala na trochę więcej frajdy z jazdy.

Jeden z gości, który miał okazję przejechać się już nowym RS3, zaprezentował swoje umiejętności lecąc bokiem w zakręcie. Mamy nadzieję, że była to zamknięta droga.

Nowe Audi RS3 (2022) oficjalnie. Nie uwierzysz, jak Cię przywita. Znajomi będą w szoku (wideo)

Znając obecne problemy z dostępnością nowych samochodów, na rynku pojawiają się pierwsze oferty na RS3 z drugiej ręki. Przebitka jest olbrzymia, ceny niektórych egzemplarzy sięgają nawet pół miliona złotych.