Poszukiwania sprawcy kolizji w Magdalence. 400 konne Audi uciekło z miejsca zdarzenia (wideo)

Policjanci oraz poszkodowany w kolizji poszukują sprawcy, który w nocy, 3 listopada 2021 roku, około godziny 22:00 poruszał się samochodem marki Audi w okolicy Magdalenki.

Zdarzenie miało miejsce kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem ulicy Słonecznej i alei Krakowskiej. Auta poruszały się w kierunku Warszawy.

Wjechał w auto i stwierdził, że “Jest wszystko OK”. Uciekł poszkodowanej dwukrotnie (wideo)

Po skręceniu w prawo, na zielonym świetle, autor nagrania wjechał na lewy pas. Nagle zauważył w lusterku, że w jego stronę pędzi inny samochód z nadmierną prędkością.

Nie zjechał na prawo, tylko starał się wyprzedzić jeszcze jedną ciężarówkę. Sprawca kolizji postanowił spróbować się zmieścić między autorem nagrania a naczepą. Niestety, nie udało się.

Po wszystkim po prostu odjechał. Nie ma szans, żeby nie odczuł uderzenia, było ono dosyć mocne. Teraz poszukuje go policja, która prosi o pomoc świadków.

Autor twierdzi, że było to szare Audi A5, ale naszym zdaniem mężczyzna jechał Audi RS Q3 Sportback w kolorze zielonym, chociaż naprawdę ciężko to stwierdzić przy tej jakości nagrania.

Myślała, że swoim MINI przeciśnie się wszędzie. Trochę się przeliczyła i z wrażenia uciekła (wideo)

Wydaje nam się, że słychać tam charakterystyczny dźwięk pięciu cylindrów 2.5 litrowej jednostki TFSI o mocy 400 koni mechanicznych. Jednocześnie auto jest za wysokie, żeby było to RS3 lub TT RS, a tylko w tych modelach stosowano ten silnik.