Oszołom z Seata bawi się w gangstera. Z bronią wyskoczył do gościa na wahadle (wideo)

Niestety bardziej trzeba uważać na kierowców z samochodów w naszym najbliższym otoczeniu. Pojawia się coraz więcej oszołomów, którzy myślą, że są królami świata.

Sytuacja, którą zaraz zobaczysz, miała miejsce w Strzelcach Krajeńskich. W związku z pracami drogowymi w pewnym miejscu wprowadzono tam ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją.

Gość z Audi wyskoczył z bronią, bo rowerzysta przeszkodził mu w zamówieniu burgera (wideo)

Doskonale wiesz, co dzieje się w takich przypadkach. Przejazd na czerwonym świetle to niestety codzienność. Codziennością nie jest natomiast to, co widać na załączonym nagraniu.

33-letni mężczyzna z Seata Leona, który wjechał na czerwonym świetle, został zablokowany przez autora nagrania, który postąpił zgodnie z przepisami. Ruszył gdy zapaliło się zielone.

Zablokowanie tak rozjuszyło kolesia z Seata, że ten wysiadł z auta i groził drugiemu bronią. Na szczęście, ten oszołom już jest w rękach policji.

Taki był kozak z karabinem w ręku, a nie wiedział jak odjechać Dusterem w manualu (wideo)

Funkcjonariusze szybko go namierzyli i umieścili tymczasowo w areszcie. Grozi mu teraz do trzech lat pozbawienia wolności. Mamy nadzieję, że właśnie taki wyrok otrzyma, bo to niepojęte, żeby zachowywać się w ten sposób.