Nie spodobała się jej Honda NSX, więc rzuciła w nią napojem. Karma nadeszła szybko (wideo)

Niedawno odbyły się największe na świecie targi tuningowe. SEMA Show organizowana jest co roku w Las Vegas. Przyjeżdżają tam fani modyfikacji z każdego zakątka na Ziemi.

Oznacza to pojawienie się na mieście mnóstwa tuningowanych samochodów. Niektóre z nich posiadają oczywiście nowe układy wydechowe, które są dużo głośniejsze niż seryjne.

Karma dotknęła spryciarza z Audi Q8. Chciał ominąć korek i nie zauważył krawężnika (wideo)

Może to wprowadzać w zdenerwowanie lokalnych mieszkańców, którzy przez kilka dni nie mogą zaznać spokoju. Oczywiście są tacy, którym przeszkadza to dużo bardziej.

Koleś w widocznej na załączonym nagraniu wideo Hondzie NSX zmierzał właśnie na targi. Podczas jazdy spotkał się z niestosownym zachowaniem ze strony jadącej obok kobiety.

Ta rzuciła w jego samochód kubkiem z napojem. Chyba chciała mu pokazać, że nie podoba się jej ten projekt, a może chodziło o zazdrość? Karma już dawno nie przyszła tak szybko.

Opelkiem chciał ominąć korek buspasem. Karma przyszła szybciej niż się tego spodziewał (wideo)

Kierowca, który również zwracał uwagę tylko na Hondę, nie zauważył, że ruch przed jego autem stanął. Z impetem wjechał w samochód, który zatrzymał się tuż przed nim. Reakcja autora nagrania jest bezcenna.