Mamy pierwsze zdjęcie nowego Suzuki S-Cross. Powinieneś je zobaczyć dopiero 25 listopada

Na różnych kanałach społecznościowych Suzuki można było zauważyć zapowiedź nowego modelu tego japońskiego producenta. Pojawiło się bowiem zdjęcie przedniego reflektora.

Jak się okazuje, już 25 listopada poznamy zupełnie nowe Suzuki S-Cross, które pojawi się również w polskich salonach. Z pewnością zainteresuje on wielu klientów.

Pod maskę ważącego 550 kg Suzuki wsadził 6.0 litrowe V8. Frajda z jazdy się nie kończy (wideo)

S-Cross ma być totalnie przeprojektowany i będzie oferował hybrydowy napęd na cztery koła. Nie zabraknie oczywiście udogodnień dotyczących komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

W sieci pojawiło się też zdjęcie szpiegowskie nowego modelu bez ani grama kamuflażu. Nie jest ono najlepszej jakości, ale doskonale widać sylwetkę auta.

2022 Suzuki S-Cross
2022 Suzuki S-Cross

Najprawdopodobniej pod maskę trafi udoskonalona wersja 1.4 litrowego silnika z turbosprężarką i 48-woltowym układem miękkiej hybrydy. Do wyboru powinna być 6-biegowa skrzynia manualna, oraz automat o takiej samej liczbie przełożeń.

Czy jakiekolwiek Suzuki może stanąć do walki z BMW M5? Owszem, jest jeden model (wideo)

Wszystkiego dowiemy się już za kilkanaście dni. Mamy nadzieję na auto, które przyciągnie do salonów Suzuki zupełnie nowych klientów. Jest to bardzo prawdopodobne.